česky / polski

Uczestnicy

2018

60km (312 účastníků)

UczestnikMiejscowośćCzas
Adamcik TomasFrenstat pod Radhostem-
AddLype PatrykKampala-
AHinadoultunda KrystianChicago -
Ašer OndřejOlomouc-
Balážová EvaNitra-
Bárta Lukᚎďár nad Sázavou-
Bartušek TomášOlomouc-
Bařina JosefVlčnov-
Body MarcelKarviná-
Bochenek PawełPrudnik-
Borgul JacekGłuchołazy-
BriJitiaf HubertSomerset-
Brnka RadekJeseník-
Bříza Martin Dvůr Králové nad Labem -
Bubík MikulášPraha-
Bucher KrzysztofKrapkowice-
BUREŠ MILOŠSUPÍKOVICE-
Bureš Marcel Ostrava -
BUREŠ JANSUPÍKOVICE-
Buryánek PetrJeseník-
Cahová KateřinaOstrava-Zábřeh-
CIEŚLIK MICHAŁOpole-
Cikrýt PetrZábřeh-
Czabaj IzabelaPrudnik-
Černá TerezaPraha-
Červená SimonaOlomouc-
Čubok VladimírDobratice-
Daněk TomášJeseník-lázně-
Daniel MichalOlomouc-
Dastychová OlgaTlumačov-
Denemarková RadanaBřeclav-
Diviš OndřejŠumperk-
Dočkal MartinOstrava-
Dolečková JanaPraha 4-
Dolinský MilošVidnava-
Domerrove MirekJinja-
Ďopan LukášRumíkovitz-
Droździk PawełNysa-
Drtilová VeronikaLitovel-
Drużdżel AleksanderKędzierzyn-Koźle-
DUDEK PAVELHAŤ-
Dvořáček JanVápenná-
Eismanová AnetaPražmo-
Ellnerová Jitka Šternberk-
Falkenberg Ludwik Krapkowice-
Fiala TomášProstějov-
Firková MarkétaVáclavovice-
Fodor Michal Hlubocky-
Foldyna EdaFrýdek - Místek-
Fous VáclavLipová-lázně-
Frenštátský PetrLipová - lázně -
Frybert PavelJundrov-
Frybert PetrJuliánov-
Gábiková ZuzanaBrno-
Gabrusiewicz Damian Głogów -
Gáj MilošGerlachov-
Gajdoš AntonínLuhačovice-
Garwol JustynaOpole-
Gerec Jaroslav Přerov-
Gerono AndrzejMysłakowice -
Gieblová LeonaLipová-lázně-
Glabazňová JanaOpava-
Głombik MateuszKrapkowice-
Gnida PatrikČeská Ves-
Grac MichalOstrava-
Gregorová EvaLuhačovice-
Gremlica MartinDětkovice-
Grepl AlešOlomouc-
Grodza MichalPříbor-
Grohmann JiříŠtablovice-
Grund LukášOlomouc-
Hadačová Jana Jeseník-
Hanus DanielJeseník-
Hanušová RomanaPoděbrady-
Haráková SilvieTišnov-
Harťanská HanaBřeclav-
hebelka aloisbenesov,okres blansko-
Herman JakubOstrava-Hrabová-
Hermanová JaroslavaOstrava-Hrabová-
Hloch MichalOlomouc-
Hora PetrBrno-
Horák VojtěchHavířov-
Horká LenkaPostřelmov-
Hradil MichalMikulovice-
Hubálek LiborJince-
Hudec Jiří Frýdek-mistek-
Chmela MichalJívová-
Chmura ŁukaszSOSNOWIEC-
Chodura MartinLitultovice-
Chromík MichalJeseník-
Chromíková PetraJeseník-
Indrová PetraOlomouc-
Ivanov PetrBrno-
JacVied MirekEgilsstadir-
JacVied ErnestEgilsstadir-
Jandek Leo Havířov -
Janík VáclavJeseník -
Janočko MiroslavBernartice-
Jelen PetrKobylnice-
Jeřábek KamilOstrava-
Jonas JakubOstruzna-
Juráš JanJeseník-
Jurkowski JakubWrocław-
Juříková HanaManchester, UK-
Kabaja JiříOpava-
Kabát MartinPříbor - Hájov-
Kabatová MiroslavaPříbor - Hájov-
Kadlec MiroslavTišnov-
Kachnic SzymonWałbrzych-
Kaleta JakubMHRun Třinec & BsvČT-
Kalous BřetislavBrno-
Kalvach OndřejOlomouc-
Kasa PetrPraha-
Kasprzyk IwonaWrocław, PL-
Kavan MartinPříbor-
Kavková LudmilaPříbor - Hájov-
KAZDA RenéŘevnice-
Kelpymn RyszardVila Franca de Xira-
Khyr Marcel Jeseník-
Kimla JanOstrava-
Klimek RadekWodzislaw Slaski-
Klowersová JanaChotěbuz-
Koláček DavidČeský Těšín-
Koláček MartinČeská Ves-
Köllnerová PetraKopřivnice-
Kołodziej TomaszNysa Biega-
König LubomírRačín-
Kostelník JiříSuchá Rudná -
Koubová VeronikaLetohrad-
Koudelka MilanBenešov u Boskovic-
Koutská LucieOlomouc-
Kovařík DavidOlomouc-
Kovaříková NikolaOlomouc-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Krčma MartinOstrava-Poruba-
Krečmer PetrVelká Bystřice-
Krejčí ZdeněkBernartice - Horní Heřmanice-
Krzok DanielJeseník-
Krzywda MonikaBrno-
Kržin IvanOstrava - Lhotka-
Kubíček MiroslavŠumperk-
Kubina MateuszBielsko-Biała-
Kucián MartinVelká Bystřice-
KUČERA ROMANJISTEBNÍK-
Kučera StanislavMěsto Albrechtice-
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kudrnová TerezaPraha -
Kuglarz SzymonWodzisław Śląski-
Kurfürst MiroslavBystřice pod Hostýnem-
Kvapilová TaťánaOlomouc-
Kwieková Iveta Dolní Lutyně -
Labaš PetrZlaté Hory-
Lačňák Jonáš-
Lachnit JanLiga 100 Olomouc-
Lachnit MartinOstrava-
Ležatka ZdeněkOlomouc-
Luční 368 Magdaléna Krotilová Jesenice-
Macenauer AlešJeseník-
Machulka VašekKloboučky-
Malý PetrJeseník-
Marenin AdamOpole-
Maršálek PetrOpava-
Martínek JanOstrava-
Martinek TomášKunčice pod Ondřejníkem-
Matějka JanNový Malín-
Matula JiříOstrava-
Matulová PavlínaOstrava-
Matulová KarinOstrava-
Matura FilipLoučná nad Desnou-
Mayerová JanaOstrava-
Mazák Lukáš Šumperk -
Michalčák MartinOstrava Poruba-
Michna TomášTrojanovice-
Michna Roman Praha 3-
Mikunda MilošRožnov pod Radhoštěm-
Miśta PrzemekKotórz Mały-
Mokrý MartinJeseník-
Nagyová EsterPraha 7 / Zlaté hory-
Navratil MichalJesenik-
Němeček JakubPraha 7-
Nešpor BohumilBrno-
Neugebauerová LucieJeseník-
Nováčková EvaPozořice-
Novotná JanaJinačovice-
Novotna BerenikaČeská Ves-
Novotny ErikCeska ves -
Odrazilová Petra Brno-
Omylová KateřinaTřinec-
Oprchal VáclavPřerov-
Ordáň PetrZlaté Hory-
Orlański PatrykPaczków, Poland-
Osička DanielKarviná-
Ospálková Jarmila Zábřeh -
Osuch PiotrNysa Biega-
Papierz JarosławOPOLE-
Pavelek JaroslavDobrá-
Pavlíčková PatricieJince-
Pavlíčková KristýnaKružberk-
Pavlovec AntonínChotěbuz-
Pecina JanJeseník-
Pecha OndřejOstrava-
Pelikán DanPraha-
Petrik Matěj Staré Hamry-
Piekarczyk BartoszWygiełzów-
Piotrowski DariuszWrocław-
Pirný JanPraha-
Piskoř PavelKateřinice-
Píštěk MirekOrlová-
Podešva PetrKateřinice-
Podlesny CzeslawTřinec-
Podvojská LenkaHavířov-
Pokluda JanOlomouc-
Pokludová MalvínaOlomouc-
Pokorný StanislavRejvíz-
Polar Iuk ArsonHavířov-
Polní 411 Martin KoláčekČeská Ves-
Poloch ZdeněkOstrava-
Pospěch JaroslavHranice-
Pospíšil MichalDomašov-
Pospíšil Radek Lipová lázně-
Pospíšilová ŠtěpánkaPraha 7-
Prorok MichalBřeclav-
Pruchnická LeonaOstrava-
Przyszlak DawidPrudnik-
Przyszlak StanisławPrudnik-
Puczok RadekRopice, NVPP & BsvČT, S3T-
Raška JiříBohuňovice-
Rebcova Monika Praha -
Rejzek MartinKopřivnice-
Restel PiotrKrapkowice-
Rethaitte JanJelenia Gora-
Richter LukášJeseník -
Rippel Jiří Štáblovice-
Rothmajer JozefHavířov-
Růžička DavidČermná ve Slezsku-
Rýc MirekProstějov-
Rychlík LukášPraha 2-
Ryšavý JakubPraha-
Rýznar JanHrabenov-
Řegucký JakubBřidličná-
Sadolewska KasiaWrocław-
Sadolewski KrzysiuBielawa-
Salík MichalZlaté Hory-
Shaalowly ClaudiusAntananarivo-
Schneider JanBřeclav-
Schönfeld JiříOpava 5-
Skokan RomanŠumperk-
Skribuckij AlexandrOlomouc -
Sokol AlbertPraha-
Souček JiříRejvíz-
Stareček RadovanBrušperk-
Starý VojtěchJeseník-
Starý ZdeněkBrno-
Strakoš VítHavířov-
Sujka DaawidOpole-
Svozil OndřejJeseník-
Szonowská EvaChotěbuz-
Szonowski RomanChotěbuz-
Šamšulova Zdeňka Český Těšín -
Šenkyřík OndřejPíšť-
Šíblová AdélaMikulovice -
Šmehlík OndřejHraběšice-
Šmíd MiroslavUherský Brod-
Šmidrkal PetrRakovnik-
Šoubová KateřinaLiberec-
Šťastník PavelBrno-
Šťastný JanČeská Ves-
Šuta PetrKarviná-
Šutová Zuzana Karviná-
Šutová TerezaKarviná-
Švancara JiříOlomouc-
Švarc RostislavHradec Králové-
Švecová IvaPardubice-
Tichavský RadekLipová-lázně-
Tileček Roman Ostrava -
Tkacz DawidWrocław-
Tomčalová KateřinaKarviná-
Trembecki KrzysztofPrudnik-
Trocha AgnieszkaWrocław, pl-
Turčanová LenkaŽilina-
Turek VladimírOstrava-
Uher RobertDomašov-
Uhl ŠtěpánOlomouc-
Uhřík Luděk Rajnochovice 143-
Urbánek AdamRožnov pod Radhoštěm-
Urbanová MichaelaŠtáblovice-
Vacek JiříJamné nad Orlicí-
Válek JanOlomouc-
Valchař LukášOstrava-
Valchařová ZuzanaOstrava-
Válková PavlínaJeseník-
Váňa PetrTrnávka-
Vávrová BáraVlčice-
Vávrová MarcelaTřinec-
Veslík AlexandrOlomouc-
Vičar DavidBruntál-
Vitkova AliceOstrava-
Vodák EmilJeseník-
Vodáková JarmilaJeseník-
Vykoukal PavelNový Malín -
Wilczek KrzysztofZębowice-
Wolski GracjanPaczków-
Wołąkiewicz PiotrekBielsko-Biała-
Yolprak KasiaNineveh-
Zavřel RomanBílov-
Zbruz MartinPraha 13-
ZEGAROWICZ JACEKPACZKÓW PL-
Zelenková KláraPraha-
Zezulka LumírOstrava-
Żołądek MarekWrocław-

25km

UczestnikMiejscowośćCzas
Kapl Jiří Olomouc
Kaplová LucieOlomouc
BACLER MARTAKIEŁCZÓWEK
Baťha MichalPraha
Burda MartinPlumlov
Černý JiříRajhrad
Divilová GabrielaUherský Brod
Dlabačová Nikola Mikulovice
Eisinger PavelBrno
Fendrichová YvettaBrno
Holomek RomanPopůvky
Horáková JanaFulnek
ILLéš MichalFrydek Mistek
Illéšová MonikaFrýdek Místek
ILLéšová TerezaFrydek Mistek
Kačmárová ZdeňkaTřinec
Kachnic MonikaWałbrzych
Kamasová Romana Ostrava
Kapl LukášOlomouc
Klozová MartinaKarviná
Klváček RostislavPouzdřany
Klváček DanielPouzdřany
Kralová IvaBrno
Kubištík MichalKarviná
Macík TiborJeseník
Macková RenátaMoravský Beroun
Neuvirtová Vlasta Bílovec
POCHVALOVSKY JanPraha
Rajský MiroslavOstrava
Roubíček ZdeněkBRNO
Seidlová BlankaOlomouc
Sosík AntonínKČT Šternberk
Suchá AlexandraMikulovice
Suchánková MagdaSlavičín
Šerková DagmarFulnek
Šimáčková KláraHolomóc
Škorpíková VeronikaKarviná
Štěpánová HanaJeseník
Štěpánová ZuzanaMladé Buky
Trpišovská MartinaKroměříž
Vaniček Jakub Černá Voda
Vavrušáková MarieJeseník
Wolfová Barbora Bílovec
Žáček Radovan Petrovice u Karvine
Žáček MartinPetrovice u Karvine

15km

UczestnikMiejscowośćCzas
bilek jakubKLADNO
Brableczová RenátaOstrava
Černáková SoňaNitra
Daňová InkaLoučná nad Desnou
Diviš MarekŠumperk
Draplová AlenaŠumperk
Kelemenová ZuzanaHviezdoslavov
Klváček PavelPouzdřany
Klváčková PetraPouzdřany
Macečková KláraPísečná
Mošat TomášNitra
Pavelková MarieStaré Město pod Sněž.
Pokorny MartinMyslechovice
Slíva VáclavBrno
Slívová KateřinaBrno


2017

60km (0 účastníků)

UczestnikMiejscowośćCzas
Adamcik TomasFrenstat pod Radhostem-
AddLype PatrykKampala-
AHinadoultunda KrystianChicago -
Ašer OndřejOlomouc-
Balážová EvaNitra-
Bárta Lukᚎďár nad Sázavou-
Bartušek TomášOlomouc-
Bařina JosefVlčnov-
Body MarcelKarviná-
Bochenek PawełPrudnik-
Borgul JacekGłuchołazy-
BriJitiaf HubertSomerset-
Brnka RadekJeseník-
Bříza Martin Dvůr Králové nad Labem -
Bubík MikulášPraha-
Bucher KrzysztofKrapkowice-
BUREŠ MILOŠSUPÍKOVICE-
Bureš Marcel Ostrava -
BUREŠ JANSUPÍKOVICE-
Buryánek PetrJeseník-
Cahová KateřinaOstrava-Zábřeh-
CIEŚLIK MICHAŁOpole-
Cikrýt PetrZábřeh-
Czabaj IzabelaPrudnik-
Černá TerezaPraha-
Červená SimonaOlomouc-
Čubok VladimírDobratice-
Daněk TomášJeseník-lázně-
Daniel MichalOlomouc-
Dastychová OlgaTlumačov-
Denemarková RadanaBřeclav-
Diviš OndřejŠumperk-
Dočkal MartinOstrava-
Dolečková JanaPraha 4-
Dolinský MilošVidnava-
Domerrove MirekJinja-
Ďopan LukášRumíkovitz-
Droździk PawełNysa-
Drtilová VeronikaLitovel-
Drużdżel AleksanderKędzierzyn-Koźle-
DUDEK PAVELHAŤ-
Dvořáček JanVápenná-
Eismanová AnetaPražmo-
Ellnerová Jitka Šternberk-
Falkenberg Ludwik Krapkowice-
Fiala TomášProstějov-
Firková MarkétaVáclavovice-
Fodor Michal Hlubocky-
Foldyna EdaFrýdek - Místek-
Fous VáclavLipová-lázně-
Frenštátský PetrLipová - lázně -
Frybert PavelJundrov-
Frybert PetrJuliánov-
Gábiková ZuzanaBrno-
Gabrusiewicz Damian Głogów -
Gáj MilošGerlachov-
Gajdoš AntonínLuhačovice-
Garwol JustynaOpole-
Gerec Jaroslav Přerov-
Gerono AndrzejMysłakowice -
Gieblová LeonaLipová-lázně-
Glabazňová JanaOpava-
Głombik MateuszKrapkowice-
Gnida PatrikČeská Ves-
Grac MichalOstrava-
Gregorová EvaLuhačovice-
Gremlica MartinDětkovice-
Grepl AlešOlomouc-
Grodza MichalPříbor-
Grohmann JiříŠtablovice-
Grund LukášOlomouc-
Hadačová Jana Jeseník-
Hanus DanielJeseník-
Hanušová RomanaPoděbrady-
Haráková SilvieTišnov-
Harťanská HanaBřeclav-
hebelka aloisbenesov,okres blansko-
Herman JakubOstrava-Hrabová-
Hermanová JaroslavaOstrava-Hrabová-
Hloch MichalOlomouc-
Hora PetrBrno-
Horák VojtěchHavířov-
Horká LenkaPostřelmov-
Hradil MichalMikulovice-
Hubálek LiborJince-
Hudec Jiří Frýdek-mistek-
Chmela MichalJívová-
Chmura ŁukaszSOSNOWIEC-
Chodura MartinLitultovice-
Chromík MichalJeseník-
Chromíková PetraJeseník-
Indrová PetraOlomouc-
Ivanov PetrBrno-
JacVied MirekEgilsstadir-
JacVied ErnestEgilsstadir-
Jandek Leo Havířov -
Janík VáclavJeseník -
Janočko MiroslavBernartice-
Jelen PetrKobylnice-
Jeřábek KamilOstrava-
Jonas JakubOstruzna-
Juráš JanJeseník-
Jurkowski JakubWrocław-
Juříková HanaManchester, UK-
Kabaja JiříOpava-
Kabát MartinPříbor - Hájov-
Kabatová MiroslavaPříbor - Hájov-
Kadlec MiroslavTišnov-
Kachnic SzymonWałbrzych-
Kaleta JakubMHRun Třinec & BsvČT-
Kalous BřetislavBrno-
Kalvach OndřejOlomouc-
Kasa PetrPraha-
Kasprzyk IwonaWrocław, PL-
Kavan MartinPříbor-
Kavková LudmilaPříbor - Hájov-
KAZDA RenéŘevnice-
Kelpymn RyszardVila Franca de Xira-
Khyr Marcel Jeseník-
Kimla JanOstrava-
Klimek RadekWodzislaw Slaski-
Klowersová JanaChotěbuz-
Koláček DavidČeský Těšín-
Koláček MartinČeská Ves-
Köllnerová PetraKopřivnice-
Kołodziej TomaszNysa Biega-
König LubomírRačín-
Kostelník JiříSuchá Rudná -
Koubová VeronikaLetohrad-
Koudelka MilanBenešov u Boskovic-
Koutská LucieOlomouc-
Kovařík DavidOlomouc-
Kovaříková NikolaOlomouc-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Krčma MartinOstrava-Poruba-
Krečmer PetrVelká Bystřice-
Krejčí ZdeněkBernartice - Horní Heřmanice-
Krzok DanielJeseník-
Krzywda MonikaBrno-
Kržin IvanOstrava - Lhotka-
Kubíček MiroslavŠumperk-
Kubina MateuszBielsko-Biała-
Kucián MartinVelká Bystřice-
KUČERA ROMANJISTEBNÍK-
Kučera StanislavMěsto Albrechtice-
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kudrnová TerezaPraha -
Kuglarz SzymonWodzisław Śląski-
Kurfürst MiroslavBystřice pod Hostýnem-
Kvapilová TaťánaOlomouc-
Kwieková Iveta Dolní Lutyně -
Labaš PetrZlaté Hory-
Lačňák Jonáš-
Lachnit JanLiga 100 Olomouc-
Lachnit MartinOstrava-
Ležatka ZdeněkOlomouc-
Luční 368 Magdaléna Krotilová Jesenice-
Macenauer AlešJeseník-
Machulka VašekKloboučky-
Malý PetrJeseník-
Marenin AdamOpole-
Maršálek PetrOpava-
Martínek JanOstrava-
Martinek TomášKunčice pod Ondřejníkem-
Matějka JanNový Malín-
Matula JiříOstrava-
Matulová PavlínaOstrava-
Matulová KarinOstrava-
Matura FilipLoučná nad Desnou-
Mayerová JanaOstrava-
Mazák Lukáš Šumperk -
Michalčák MartinOstrava Poruba-
Michna TomášTrojanovice-
Michna Roman Praha 3-
Mikunda MilošRožnov pod Radhoštěm-
Miśta PrzemekKotórz Mały-
Mokrý MartinJeseník-
Nagyová EsterPraha 7 / Zlaté hory-
Navratil MichalJesenik-
Němeček JakubPraha 7-
Nešpor BohumilBrno-
Neugebauerová LucieJeseník-
Nováčková EvaPozořice-
Novotná JanaJinačovice-
Novotna BerenikaČeská Ves-
Novotny ErikCeska ves -
Odrazilová Petra Brno-
Omylová KateřinaTřinec-
Oprchal VáclavPřerov-
Ordáň PetrZlaté Hory-
Orlański PatrykPaczków, Poland-
Osička DanielKarviná-
Ospálková Jarmila Zábřeh -
Osuch PiotrNysa Biega-
Papierz JarosławOPOLE-
Pavelek JaroslavDobrá-
Pavlíčková PatricieJince-
Pavlíčková KristýnaKružberk-
Pavlovec AntonínChotěbuz-
Pecina JanJeseník-
Pecha OndřejOstrava-
Pelikán DanPraha-
Petrik Matěj Staré Hamry-
Piekarczyk BartoszWygiełzów-
Piotrowski DariuszWrocław-
Pirný JanPraha-
Piskoř PavelKateřinice-
Píštěk MirekOrlová-
Podešva PetrKateřinice-
Podlesny CzeslawTřinec-
Podvojská LenkaHavířov-
Pokluda JanOlomouc-
Pokludová MalvínaOlomouc-
Pokorný StanislavRejvíz-
Polar Iuk ArsonHavířov-
Polní 411 Martin KoláčekČeská Ves-
Poloch ZdeněkOstrava-
Pospěch JaroslavHranice-
Pospíšil MichalDomašov-
Pospíšil Radek Lipová lázně-
Pospíšilová ŠtěpánkaPraha 7-
Prorok MichalBřeclav-
Pruchnická LeonaOstrava-
Przyszlak DawidPrudnik-
Przyszlak StanisławPrudnik-
Puczok RadekRopice, NVPP & BsvČT, S3T-
Raška JiříBohuňovice-
Rebcova Monika Praha -
Rejzek MartinKopřivnice-
Restel PiotrKrapkowice-
Rethaitte JanJelenia Gora-
Richter LukášJeseník -
Rippel Jiří Štáblovice-
Rothmajer JozefHavířov-
Růžička DavidČermná ve Slezsku-
Rýc MirekProstějov-
Rychlík LukášPraha 2-
Ryšavý JakubPraha-
Rýznar JanHrabenov-
Řegucký JakubBřidličná-
Sadolewska KasiaWrocław-
Sadolewski KrzysiuBielawa-
Salík MichalZlaté Hory-
Shaalowly ClaudiusAntananarivo-
Schneider JanBřeclav-
Schönfeld JiříOpava 5-
Skokan RomanŠumperk-
Skribuckij AlexandrOlomouc -
Sokol AlbertPraha-
Souček JiříRejvíz-
Stareček RadovanBrušperk-
Starý VojtěchJeseník-
Starý ZdeněkBrno-
Strakoš VítHavířov-
Sujka DaawidOpole-
Svozil OndřejJeseník-
Szonowská EvaChotěbuz-
Szonowski RomanChotěbuz-
Šamšulova Zdeňka Český Těšín -
Šenkyřík OndřejPíšť-
Šíblová AdélaMikulovice -
Šmehlík OndřejHraběšice-
Šmíd MiroslavUherský Brod-
Šmidrkal PetrRakovnik-
Šoubová KateřinaLiberec-
Šťastník PavelBrno-
Šťastný JanČeská Ves-
Šuta PetrKarviná-
Šutová Zuzana Karviná-
Šutová TerezaKarviná-
Švancara JiříOlomouc-
Švarc RostislavHradec Králové-
Švecová IvaPardubice-
Tichavský RadekLipová-lázně-
Tileček Roman Ostrava -
Tkacz DawidWrocław-
Tomčalová KateřinaKarviná-
Trembecki KrzysztofPrudnik-
Trocha AgnieszkaWrocław, pl-
Turčanová LenkaŽilina-
Turek VladimírOstrava-
Uher RobertDomašov-
Uhl ŠtěpánOlomouc-
Uhřík Luděk Rajnochovice 143-
Urbánek AdamRožnov pod Radhoštěm-
Urbanová MichaelaŠtáblovice-
Vacek JiříJamné nad Orlicí-
Válek JanOlomouc-
Valchař LukášOstrava-
Valchařová ZuzanaOstrava-
Válková PavlínaJeseník-
Váňa PetrTrnávka-
Vávrová BáraVlčice-
Vávrová MarcelaTřinec-
Veslík AlexandrOlomouc-
Vičar DavidBruntál-
Vitkova AliceOstrava-
Vodák EmilJeseník-
Vodáková JarmilaJeseník-
Vykoukal PavelNový Malín -
Wilczek KrzysztofZębowice-
Wolski GracjanPaczków-
Wołąkiewicz PiotrekBielsko-Biała-
Yolprak KasiaNineveh-
Zavřel RomanBílov-
Zbruz MartinPraha 13-
ZEGAROWICZ JACEKPACZKÓW PL-
Zelenková KláraPraha-
Zezulka LumírOstrava-
Żołądek MarekWrocław-

účastníků)
UczestnikMiejscowośćCzas

25km

UczestnikMiejscowośćCzas

15km

UczestnikMiejscowośćCzas