česky / polski

Účastníci

2018

60km (216 účastníků)

ÚčastníkMěstoČas
Adamcik TomasFrenstat pod Radhostem-
AddLype PatrykKampala-
AHinadoultunda KrystianChicago -
Ašer OndřejOlomouc-
Bárta Lukᚎďár nad Sázavou-
Body MarcelKarviná-
Borgul JacekGłuchołazy-
BriJitiaf HubertSomerset-
Brnka RadekJeseník-
Bříza Martin Dvůr Králové nad Labem -
Bubík MikulášPraha-
Bucher KrzysztofKrapkowice-
BUREŠ MILOŠSUPÍKOVICE-
Bureš Marcel Ostrava -
BUREŠ JANSUPÍKOVICE-
Buryánek PetrJeseník-
CIEŚLIK MICHAŁOpole-
Cikrýt PetrZábřeh-
Černá TerezaPraha-
Červená SimonaOlomouc-
Čubok VladimírDobratice-
Daněk TomášJeseník-lázně-
Daniel MichalOlomouc-
Dastychová OlgaTlumačov-
Dočkal MartinOstrava-
Dolečková JanaPraha 4-
Dolinský MilošVidnava-
Domerrove MirekJinja-
Ďopan LukášRumíkovitz-
Droździk PawełNysa-
Drtilová VeronikaLitovel-
Drużdżel AleksanderKędzierzyn-Koźle-
DUDEK PAVELHAŤ-
Dvořáček JanVápenná-
Ellnerová Jitka Šternberk-
Falkenberg Ludwik Krapkowice-
Fiala TomášProstějov-
Fodor Michal Hlubocky-
Frenštátský PetrLipová - lázně -
Frybert PavelJundrov-
Frybert PetrJuliánov-
Gábiková ZuzanaBrno-
Gabrusiewicz Damian Głogów -
Gáj MilošGerlachov-
Gajdoš AntonínLuhačovice-
Garwol JustynaOpole-
Gerec Jaroslav Přerov-
Gerono AndrzejMysłakowice -
Glabazňová JanaOpava-
Głombik MateuszKrapkowice-
Gnida PatrikČeská Ves-
Gregorová EvaLuhačovice-
Grodza MichalPříbor-
Grund LukášOlomouc-
Hadačová Jana Jeseník-
Hanus DanielJeseník-
hebelka aloisbenesov,okres blansko-
Herman JakubOstrava-Hrabová-
Hermanová JaroslavaOstrava-Hrabová-
Hora PetrBrno-
Horák VojtěchHavířov-
Hradil MichalMikulovice-
Hudec Jiří Frýdek-mistek-
Chmela MichalJívová-
Chmura ŁukaszSOSNOWIEC-
Chromík MichalJeseník-
Chromíková PetraJeseník-
Indrová PetraOlomouc-
Ivanov PetrBrno-
JacVied MirekEgilsstadir-
JacVied ErnestEgilsstadir-
Jandek Leo Havířov -
Janík VáclavJeseník -
Jelen PetrKobylnice-
Jeřábek KamilOstrava-
Juráš JanJeseník-
Jurkowski JakubWrocław-
Juříková HanaManchester, UK-
Kabaja JiříOpava-
Kabát MartinPříbor - Hájov-
Kabatová MiroslavaPříbor - Hájov-
Kachnic SzymonWałbrzych-
Kaleta JakubMHRun Třinec & BsvČT-
Kalous BřetislavBrno-
Kalvach OndřejOlomouc-
Kasprzyk IwonaWrocław, PL-
Kavan MartinPříbor-
Kavková LudmilaPříbor - Hájov-
KAZDA RenéŘevnice-
Kelpymn RyszardVila Franca de Xira-
Khyr Marcel Jeseník-
Kimla JanOstrava-
Koláček DavidČeský Těšín-
Koláček MartinČeská Ves-
Köllnerová PetraKopřivnice-
König LubomírRačín-
Koutská LucieOlomouc-
Kovařík DavidOlomouc-
Kovaříková NikolaOlomouc-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Krčma MartinOstrava-Poruba-
Krečmer PetrVelká Bystřice-
Krejčí ZdeněkBernartice - Horní Heřmanice-
Krzok DanielJeseník-
Krzywda MonikaBrno-
Kubíček MiroslavŠumperk-
KUČERA ROMANJISTEBNÍK-
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kudrnová TerezaPraha -
Kurfürst MiroslavBystřice pod Hostýnem-
Kvapilová TaťánaOlomouc-
Kwieková Iveta Dolní Lutyně -
Lachnit MartinOstrava-
Ležatka ZdeněkOlomouc-
Macenauer AlešJeseník-
Machulka VašekKloboučky-
Marenin AdamOpole-
Maršálek PetrOpava-
Martínek JanOstrava-
Martinek TomášKunčice pod Ondřejníkem-
Matula JiříOstrava-
Matulová PavlínaOstrava-
Matulová KarinOstrava-
Matura FilipLoučná nad Desnou-
Mazák Lukáš Šumperk -
Michalčák MartinOstrava Poruba-
Michna TomášTrojanovice-
Miśta PrzemekKotórz Mały-
Mokrý MartinJeseník-
Nagyová EsterPraha 7 / Zlaté hory-
Navratil MichalJesenik-
Němeček JakubPraha 7-
Nešpor BohumilBrno-
Neugebauerová LucieJeseník-
Odrazilová Petra Brno-
Omylová KateřinaTřinec-
Oprchal VáclavPřerov-
Ordáň PetrZlaté Hory-
Orlański PatrykPaczków, Poland-
Osička DanielKarviná-
Papierz JarosławOPOLE-
Pavelek JaroslavDobrá-
Pavlíčková KristýnaKružberk-
Pecina JanJeseník-
Pelikán DanPraha-
Petrik Matěj Staré Hamry-
Piekarczyk BartoszWygiełzów-
Piotrowski DariuszWrocław-
Piskoř PavelKateřinice-
Píštěk MirekOrlová-
Podešva PetrKateřinice-
Podlesny CzeslawTřinec-
Podvojská LenkaHavířov-
Pokorný StanislavRejvíz-
Polar Iuk ArsonHavířov-
Polní 411 Martin KoláčekČeská Ves-
Pospěch JaroslavHranice-
Pospíšil MichalDomašov-
Prorok MichalBřeclav-
Puczok RadekRopice, NVPP & BsvČT, S3T-
Raška JiříBohuňovice-
Rebcova Monika Praha -
Restel PiotrKrapkowice-
Rethaitte JanJelenia Gora-
Richter LukášJeseník -
Rippel Jiří Štáblovice-
Rothmajer JozefHavířov-
Růžička DavidČermná ve Slezsku-
Rychlík LukášPraha 2-
Ryšavý JakubPraha-
Shaalowly ClaudiusAntananarivo-
Schneider JanBřeclav-
Schönfeld JiříOpava 5-
Skribuckij AlexandrOlomouc -
Sokol AlbertPraha-
Souček JiříRejvíz-
Starý ZdeněkBrno-
Strakoš VítHavířov-
Svozil OndřejJeseník-
Szonowská EvaChotěbuz-
Szonowski RomanChotěbuz-
Šenkyřík OndřejPíšť-
Šíblová AdélaMikulovice -
Šmehlík OndřejHraběšice-
Šmidrkal PetrRakovnik-
Šoubová KateřinaLiberec-
Šťastník PavelBrno-
Šťastný JanČeská Ves-
Šutová Zuzana Karviná-
Švarc RostislavHradec Králové-
Švecová IvaPardubice-
Tichavský RadekLipová-lázně-
Tileček Roman Ostrava -
Tkacz DawidWrocław-
Tomčalová KateřinaKarviná-
Trocha AgnieszkaWrocław, pl-
Turčanová LenkaŽilina-
Uher RobertDomašov-
Uhl ŠtěpánOlomouc-
Uhřík Luděk Rajnochovice 143-
Urbánek AdamRožnov pod Radhoštěm-
Urbanová MichaelaŠtáblovice-
Valchař LukášOstrava-
Váňa PetrTrnávka-
Vávrová BáraVlčice-
Vávrová MarcelaTřinec-
Veslík AlexandrOlomouc-
Vitkova AliceOstrava-
Vodák EmilJeseník-
Vodáková JarmilaJeseník-
Wilczek KrzysztofZębowice-
Yolprak KasiaNineveh-
Zbruz MartinPraha 13-
Żołądek MarekWrocław-

25km

ÚčastníkMěstoČas
Kapl Jiří Olomouc
Kaplová LucieOlomouc
BACLER MARTAKIEŁCZÓWEK
Divilová GabrielaUherský Brod
Eisinger PavelBrno
Holomek RomanPopůvky
ILLéš MichalFrydek Mistek
Illéšová MonikaFrýdek Místek
ILLéšová TerezaFrydek Mistek
Kapl LukášOlomouc
Klozová MartinaKarviná
Klváček RostislavPouzdřany
Klváček DanielPouzdřany
Kubištík MichalKarviná
Macková RenátaMoravský Beroun
Roubíček ZdeněkBRNO
Seidlová BlankaOlomouc
Sosík AntonínKČT Šternberk
Suchá AlexandraMikulovice
Suchánková MagdaSlavičín
Škorpíková VeronikaKarviná
Trpišovská MartinaKroměříž
Vavrušáková MarieJeseník
Žáček Radovan Petrovice u Karvine
Žáček MartinPetrovice u Karvine

15km

ÚčastníkMěstoČas
bilek jakubKLADNO
Daňová InkaLoučná nad Desnou
Diviš MarekŠumperk
Draplová AlenaŠumperk
Klváček PavelPouzdřany
Klváčková PetraPouzdřany
Pavelková MarieStaré Město pod Sněž.


2017

60km (0 účastníků)

ÚčastníkMěstoČas
Adamcik TomasFrenstat pod Radhostem-
AddLype PatrykKampala-
AHinadoultunda KrystianChicago -
Ašer OndřejOlomouc-
Bárta Lukᚎďár nad Sázavou-
Body MarcelKarviná-
Borgul JacekGłuchołazy-
BriJitiaf HubertSomerset-
Brnka RadekJeseník-
Bříza Martin Dvůr Králové nad Labem -
Bubík MikulášPraha-
Bucher KrzysztofKrapkowice-
BUREŠ MILOŠSUPÍKOVICE-
Bureš Marcel Ostrava -
BUREŠ JANSUPÍKOVICE-
Buryánek PetrJeseník-
CIEŚLIK MICHAŁOpole-
Cikrýt PetrZábřeh-
Černá TerezaPraha-
Červená SimonaOlomouc-
Čubok VladimírDobratice-
Daněk TomášJeseník-lázně-
Daniel MichalOlomouc-
Dastychová OlgaTlumačov-
Dočkal MartinOstrava-
Dolečková JanaPraha 4-
Dolinský MilošVidnava-
Domerrove MirekJinja-
Ďopan LukášRumíkovitz-
Droździk PawełNysa-
Drtilová VeronikaLitovel-
Drużdżel AleksanderKędzierzyn-Koźle-
DUDEK PAVELHAŤ-
Dvořáček JanVápenná-
Ellnerová Jitka Šternberk-
Falkenberg Ludwik Krapkowice-
Fiala TomášProstějov-
Fodor Michal Hlubocky-
Frenštátský PetrLipová - lázně -
Frybert PavelJundrov-
Frybert PetrJuliánov-
Gábiková ZuzanaBrno-
Gabrusiewicz Damian Głogów -
Gáj MilošGerlachov-
Gajdoš AntonínLuhačovice-
Garwol JustynaOpole-
Gerec Jaroslav Přerov-
Gerono AndrzejMysłakowice -
Glabazňová JanaOpava-
Głombik MateuszKrapkowice-
Gnida PatrikČeská Ves-
Gregorová EvaLuhačovice-
Grodza MichalPříbor-
Grund LukášOlomouc-
Hadačová Jana Jeseník-
Hanus DanielJeseník-
hebelka aloisbenesov,okres blansko-
Herman JakubOstrava-Hrabová-
Hermanová JaroslavaOstrava-Hrabová-
Hora PetrBrno-
Horák VojtěchHavířov-
Hradil MichalMikulovice-
Hudec Jiří Frýdek-mistek-
Chmela MichalJívová-
Chmura ŁukaszSOSNOWIEC-
Chromík MichalJeseník-
Chromíková PetraJeseník-
Indrová PetraOlomouc-
Ivanov PetrBrno-
JacVied MirekEgilsstadir-
JacVied ErnestEgilsstadir-
Jandek Leo Havířov -
Janík VáclavJeseník -
Jelen PetrKobylnice-
Jeřábek KamilOstrava-
Juráš JanJeseník-
Jurkowski JakubWrocław-
Juříková HanaManchester, UK-
Kabaja JiříOpava-
Kabát MartinPříbor - Hájov-
Kabatová MiroslavaPříbor - Hájov-
Kachnic SzymonWałbrzych-
Kaleta JakubMHRun Třinec & BsvČT-
Kalous BřetislavBrno-
Kalvach OndřejOlomouc-
Kasprzyk IwonaWrocław, PL-
Kavan MartinPříbor-
Kavková LudmilaPříbor - Hájov-
KAZDA RenéŘevnice-
Kelpymn RyszardVila Franca de Xira-
Khyr Marcel Jeseník-
Kimla JanOstrava-
Koláček DavidČeský Těšín-
Koláček MartinČeská Ves-
Köllnerová PetraKopřivnice-
König LubomírRačín-
Koutská LucieOlomouc-
Kovařík DavidOlomouc-
Kovaříková NikolaOlomouc-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Králík Matěj Praha 7 Holešovice-
Krčma MartinOstrava-Poruba-
Krečmer PetrVelká Bystřice-
Krejčí ZdeněkBernartice - Horní Heřmanice-
Krzok DanielJeseník-
Krzywda MonikaBrno-
Kubíček MiroslavŠumperk-
KUČERA ROMANJISTEBNÍK-
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kučeriková JanaJindřichov ve Slezsku -
Kudrnová TerezaPraha -
Kurfürst MiroslavBystřice pod Hostýnem-
Kvapilová TaťánaOlomouc-
Kwieková Iveta Dolní Lutyně -
Lachnit MartinOstrava-
Ležatka ZdeněkOlomouc-
Macenauer AlešJeseník-
Machulka VašekKloboučky-
Marenin AdamOpole-
Maršálek PetrOpava-
Martínek JanOstrava-
Martinek TomášKunčice pod Ondřejníkem-
Matula JiříOstrava-
Matulová PavlínaOstrava-
Matulová KarinOstrava-
Matura FilipLoučná nad Desnou-
Mazák Lukáš Šumperk -
Michalčák MartinOstrava Poruba-
Michna TomášTrojanovice-
Miśta PrzemekKotórz Mały-
Mokrý MartinJeseník-
Nagyová EsterPraha 7 / Zlaté hory-
Navratil MichalJesenik-
Němeček JakubPraha 7-
Nešpor BohumilBrno-
Neugebauerová LucieJeseník-
Odrazilová Petra Brno-
Omylová KateřinaTřinec-
Oprchal VáclavPřerov-
Ordáň PetrZlaté Hory-
Orlański PatrykPaczków, Poland-
Osička DanielKarviná-
Papierz JarosławOPOLE-
Pavelek JaroslavDobrá-
Pavlíčková KristýnaKružberk-
Pecina JanJeseník-
Pelikán DanPraha-
Petrik Matěj Staré Hamry-
Piekarczyk BartoszWygiełzów-
Piotrowski DariuszWrocław-
Piskoř PavelKateřinice-
Píštěk MirekOrlová-
Podešva PetrKateřinice-
Podlesny CzeslawTřinec-
Podvojská LenkaHavířov-
Pokorný StanislavRejvíz-
Polar Iuk ArsonHavířov-
Polní 411 Martin KoláčekČeská Ves-
Pospěch JaroslavHranice-
Pospíšil MichalDomašov-
Prorok MichalBřeclav-
Puczok RadekRopice, NVPP & BsvČT, S3T-
Raška JiříBohuňovice-
Rebcova Monika Praha -
Restel PiotrKrapkowice-
Rethaitte JanJelenia Gora-
Richter LukášJeseník -
Rippel Jiří Štáblovice-
Rothmajer JozefHavířov-
Růžička DavidČermná ve Slezsku-
Rychlík LukášPraha 2-
Ryšavý JakubPraha-
Shaalowly ClaudiusAntananarivo-
Schneider JanBřeclav-
Schönfeld JiříOpava 5-
Skribuckij AlexandrOlomouc -
Sokol AlbertPraha-
Souček JiříRejvíz-
Starý ZdeněkBrno-
Strakoš VítHavířov-
Svozil OndřejJeseník-
Szonowská EvaChotěbuz-
Szonowski RomanChotěbuz-
Šenkyřík OndřejPíšť-
Šíblová AdélaMikulovice -
Šmehlík OndřejHraběšice-
Šmidrkal PetrRakovnik-
Šoubová KateřinaLiberec-
Šťastník PavelBrno-
Šťastný JanČeská Ves-
Šutová Zuzana Karviná-
Švarc RostislavHradec Králové-
Švecová IvaPardubice-
Tichavský RadekLipová-lázně-
Tileček Roman Ostrava -
Tkacz DawidWrocław-
Tomčalová KateřinaKarviná-
Trocha AgnieszkaWrocław, pl-
Turčanová LenkaŽilina-
Uher RobertDomašov-
Uhl ŠtěpánOlomouc-
Uhřík Luděk Rajnochovice 143-
Urbánek AdamRožnov pod Radhoštěm-
Urbanová MichaelaŠtáblovice-
Valchař LukášOstrava-
Váňa PetrTrnávka-
Vávrová BáraVlčice-
Vávrová MarcelaTřinec-
Veslík AlexandrOlomouc-
Vitkova AliceOstrava-
Vodák EmilJeseník-
Vodáková JarmilaJeseník-
Wilczek KrzysztofZębowice-
Yolprak KasiaNineveh-
Zbruz MartinPraha 13-
Żołądek MarekWrocław-

účastníků)
ÚčastníkMěstoČas

25km

ÚčastníkMěstoČas

15km

ÚčastníkMěstoČas